Vítáme vás na našem blogu. Doufám, že se vám to bude líbit.
Prosíme nic nekopírovat bez dovolení autorů.
Pokud nás chcete mít jako spřátelený blog, klidně napište. ;)

Přišel jsi abys ublížil

30. ledna 2015 v 19:51 | Luisa-esmes |  Povídky
Ahoj jsem tu s další povídkou, doufám že se vám bude líbit.
Tak a je to tady. První školní den na nové střední škole. Vstala jsem v osm hodin, převlékla jsem se a vydala jsem se na snídani.,, Dobré ráno zlato." pozdravila mě mamka.,,Dobré ráno mami." odpovědala jsem jí a sedla jsem si ke stolu, kde jsem už měla připravená míchaná vajíčka a chleba. S chutí jsem se do toho pustila. Když jsem dojedla, odnesla jsem talíř do myčky a poděkovala mamince za tak báječnou snídani. Pak jsem si došla vyčistit zuby a připravila se do školy.
V devět hodin mi jel autobus do Vlkova. Přiběhla jsem na zastávku těsně před příjezdem autobusu. Vešla jsem do vnitř, koupila jsem si lístek a rozhlédla jsem se po volném místě k sezení.,, A do háje." pomyslela jsem si, když jediné volné místo bylo vedle hrozně krásného kluka s blond vlasy po ramena a modrýma očima. S povzdechnutím jsem se vydala k němu.,, Smím si přisednout." zeptala jsem se. Ten kluk se na mě podíval a na tváři se mu objevil nádherný úsměv.,,Jistě slečno." Přisedla jsem si tedy k němu. Čím blíž jsem byla Vlkovu a tedy i nové škole, tím větší byly mé obavy ohledně ní. Jak mě přijmou spolužáci, jací budou učitelé a trefím vůbec do správné třídy? To byli jediné otázky, které mi běželi hlavou. Cesta uběhla na můj vkus velmi rychle.
Když jsem vystoupila z autobusu vydala jsem se do školy. Škola byla na rohu Husovi a Žižkovi ulice. Už zvencí vypadala nádherně, ale na to jak to vypadalo uvnitř to nemělo. Jen co jsem vešla do budovi, jsem uviděla vívěsku. Na ní stálo, že šatny jsou v přízemí společně s toaletami. V prvním patře měly být učebny jedna až dvanáct a v druhém patře třináct až dvacet dva. Hned vedle byl rozpis kabinetů učitelů. Věděla jsem, že mám hledat kabinet paní učitelky Hany Morávkové, což byla moje nová třídní. Chvíli mi trvalo než jsem našla její kabinet v seznamu, ale přeci jen jsem ho našla. Měla kabinet v druhém patře na proti učebně čtrnáct. Vydala jsem se tam....
Tak to je začátek naší povídky, svůj názor na ni pište prosím do komentů. Předem se omlouvám, pokud jsem zde zanechala pravopisné chyby.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama