Vítáme vás na našem blogu. Doufám, že se vám to bude líbit.
Prosíme nic nekopírovat bez dovolení autorů.
Pokud nás chcete mít jako spřátelený blog, klidně napište. ;)

Listopad 2014

Padesát odstínů ...

30. listopadu 2014 v 11:39 | Levy-chan |  Téma týdne
... šedi. Tuhle knížku miluju. I když je to asi moc silné slovo. Prostě patří mezi moje oblíbené knížky. Můh přítel jí má taky rád a často se v ní nechává inspirovat. My dva patříme do té skupinky, které se líbí. Existuje tu i skupinka, které připadá naprosto nemožná, klišé a prostě se jim nelíbí. Abych řekla pravdu, tak jako každá knížka má své mouchy, chyby, které tam prostě jsou. Takové ale knížky jsou. Žádná není dokonalá, stejně jako lidi. Samozřejmě tam jsou i nerealné věci. No ... teda .... zas tak nerealné to není, ale povězte sami. Jak velká je pravděpodobnost, že se do vás zamiluje milionář a i vy do něj a bude vám to klapat? Taková situace je už sama o sobě tak trochu nerealná. Kdybychom ale tohle pominuli, tak myslím, že by to bylo i celkem možné. Takže, moje hodnocení na knížku "Padesát odstínů šedi" je 7 bodů z 10. A co vy? Máte ji rádi, nebo na ni máte jiný názor?

Ještě jednou

22. listopadu 2014 v 15:48 | Levy-chan |  Téma týdne
Tolikrát jsem zažila tak krásné zážitky, že bych si je chtěla dát ještě jednou. Třeba když jsme jeli s rodinou na řece, tak ten houpavý pocit vody.... Prostě super. Nebo když jsem dočetla úplně úžasnou knížku, tak jsem si jí musela přečíst ještě jednou. V poslední době jich sice už moc takových nečtu, ale jako poslední, kterou jsem si hned dvakrát po sobě přečetla dvakrát byla Fifty shades of Grey. Tuhle knížku jsem si opravdu zamilovala. :D
Abych řekla pravdu, tak co jsem si přečetla téma, tak jsem si představila holku, jak říká svému klukovi "Ještě jednou." Hned po sexu, jak je ještě rozvážněná a vůbec se jí nehcce spát, tak se na něj zamilovaně a roztouženě podívá. (Ano, vím, že jsem perverzák)
Tuhle frázi taky často používáme v bazénu. Když sjedeme tobogán, tak hned, co vystoupíme, jdeme znova.
Taky jí ale často říkám, když nerozumím, co někdo říká (překvapivě). Nebo při tréninku nějakého tance nebo o tělocviku.
Opravdu zajímavé, kde všude se dá tahle fráze použít. Kde jí nejčastěji používáte vy?

Škola

11. listopadu 2014 v 20:19 | Luisa-esmes |  Co myslíte
Tak jako tady byla otázka o lechtání tak tu teď máme otázky na školu.
Jaké předměty vás baví?
Při kterých usínáte?
Co byste změnili, kdyby jste měli tu možnost?
Svoje názory pište prosím do komentů.

Staré zvyky

9. listopadu 2014 v 13:30 | Levy-chan |  Téma týdne
Každý má nějaké zvyky. U někoho převažují dobré, u někoho zase ty špatné. Mezi zvyky bychom mohli počítat i oslavy nějakých svátků. Ve městech se už třeba ani masopust neslaví, ale v některých vesnicích a městečcích je to jedna z významných událostí roku. Stejně tak staré zvyky u Vánoc. Ty zvyky si předáváme už hodně dlouho. Sice se jich hodně změnilo, vytratilo nebo jenom trochu upravilo, ale základ je pořád stejný. Zdobí se stromeček. Jí se bramborový salát a zpívají se koledy. Rodina je spolu. I na Velikonoce jsou staré zvyky. Kluci chodí s pomlázkou za holkama, ty jim dají zdobené vajíčko nebo něco sladkého a po poledni je můžou polít vodou.
Jinak zvyky v životě.... Osobně si myslím, že mám celkem dobré zvyky. Takové ty základní. Třeba, že si před jídlem a po příchodu z venku umyju ruce. Ráno a večer si umývám zuby už úplně automaticky, i když jsem to jako malá nenáviděla. Dávám si vodu k pití vedle postele, kdybych měla náhodou v noci žízeň. Ale někdy to jsou třeba úplné kraviny. Třeba v penále musím mít tužky stejným směrem, mobil si dávám vedle postele, abych věděla, kolik je hodin, ... Prostě každý má nějaké zvyky. Podle mě by se dalo mezi zvyky počítat i návykové látky. Protože když je na nich někdo závislý, tak už to je jeho zvyk, že si dá.
Takže to je ke zvykům ode mě asi všechno. Pokud vás napadnou nějaké zvyky, které ve svém městě slavíte, tak se nebojte a napište je sem a možná někoho inspirujete ;).