Vítáme vás na našem blogu. Doufám, že se vám to bude líbit.
Prosíme nic nekopírovat bez dovolení autorů.
Pokud nás chcete mít jako spřátelený blog, klidně napište. ;)

Hataraku Maou-sama!

19. října 2014 v 18:29 | Levy-chan |  Zábava

Tak jsem koukala zase na anime :3. Konečně jsem dokázala zkouknout celou serii za odpoledne :D. Chytla mě nějaká záhadná nemoc, takže jsem si to mohla dovolit a nemusela se učit do školy. Ale o tom dost.
Tohle anime je démonovi, který nenávidí lidi. Vládne celému světu, ale ti proti němu začnou bojovat. Když se dostane hodně do úzkých, tak odejde do jiného světa. Jako náhodou je tento svět Země. Svět lidí, které tak nenávidí. Boužel mu nezbyla žádná magická síla a tak se musí přizpůsobit životu lidí. Při přestupu na nový svět dostane i podobu člověka. Na Zemi se s ním stane zázrak. Najde si práci, snaží se, chová se slušně, je hodný, platí nájem, ... Prostě řádný občan. Jednoho dne potká svého největšího nepřítele. S tím udržuje kontakt. Přece jenom se musí navzájem hlídat. No a takhle se tam objebuje stále víc lidí z bývalého světa. Když už je možnost vrátit se zpátky, odmítne. Ve světě lidí se mu zalíbilo a chce dál pracovat. To všechny překvapí. I po každém ukrutném boji, kdy se ho někdo pokusí zabít, tak se zbytkem síly opraví město. .....

Tohle anime se mi velmi líbilo. Bylo vtipné a svým způsobem i originální. Hodně jsem se u toho smála a taky hodně doufala. Doufala jsem třeba ve vztahy. Pořád tam něco naznačovali a tak lákali člověka k tomu aby doufal a pak to nedali. Asi bych dala jenom mínus za to, že byl až tak moc otevřený konec. Ještě jsem si nezjistila, jestli bude nějak pokračovat nebo pokračuje, ale i tak to má na konec serie moc otevřený konec na mě. Takže za mě dostává čtyři hvězdičky z pěti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Västerås School Västerås School | Web | 19. října 2014 v 18:29 | Reagovat

Trávite všetok svoj čas zábavou a kašlete na školu?
Neustále sa dostávate do problémov a nedokážete to zastaviť?
Učitelia a rodičia vás nenávidia, pretože sa ku nim nechcete správať s rešpektom?
Existuje jedno miesto, kde zapadnete perfektne. Viac na vasteras-rpg.blog.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama