Vítáme vás na našem blogu. Doufám, že se vám to bude líbit.
Prosíme nic nekopírovat bez dovolení autorů.
Pokud nás chcete mít jako spřátelený blog, klidně napište. ;)

Another

1. června 2014 v 18:09 | Levy-chan |  Zábava
Takže jsem se po dlouhé době rozhodla napsat článek. Budu komentovat zase jedno anime. Tentokrát to bude ale jiný žánr. Je to hororové anime.

Jmenuje se Another. Jedná se tam o devátou tři třídu. Ta má prokletí. Pokud ve třídě někdo přebývá, tak každý měsíc jednoho školního roku zemře jedna osoba. Každý rok se to řeší tak, že jedna osoba je ignorována. Tou osobou je Misaki Mei. Všechno se rázem změní, když do třídy příjde nový kluk. Nikdo mu nechce říct, co se děje, a tak se začne bavit s Misaki. Podle všech udělal velkou chybu, protože ji musí ignorovat. Žáci začnou umírat a všichni to začnou dávat za vinu nově příchozímu jehož jméno si nepamatuju. Proto ho začnou taky ignorovat a on si začne s Misaki opravdu rozumnět. Všechna ta ignorace na oba skončí tak, že se jejich třídní učitel sám zabije před celou třídou. V baru zaslechnou o jednom člověku, který taky chodil do hororové třídy, ale do ročníku, kde se jim katastrofu podařilo zastavit uprostřed roku. Zjistí, že to je i spolužák tety nově příchozího. Tak za ním jedou. Cestou jim sice umře jeden žák, ale získají důležitou informaci. Zjistli, že je ve třídě ukryta nahrávka, kde je přesný popis situace a co v danou chvíli dělat. V nahrávce se dozvěděli, že musí zabít mrtvého v ročníku. Každý ročník ho má. Pár dní na to jedou na školní výlet, kam jela i ta devítka předtím. Lidi začnou podezřívat Misaki z toho, že je to duch. Pak nějaký idi... Teda žák pustí danou nahrávku do rozhlasu a i proč podezřívat Misaki. Jde po ní celá třída kromě toho nového kluka. Celá ubytovna začne hořet a Misaki svým "kouzelným" okem uvidí ducha. Je to teta nově příchozího. Zabijou ji a vše je ok. Nikdo si nic nepamatuje až na ty dva, které ignorovali.

No a nakonec pár perliček. Budou to způsoby smrtí, které se tam staly. Opravdu mi přijdou hodně zajímavé. Takže smrt číslo 1. : Holka běží s deštník v ruce po schodech. Zakopne a deštník jí vypadne z ruky. Ten se otevře a ona se na něj napíchne. Je propíchla přes krk.

Smrt číslo 2. : Kluk se praští do hlavy. Jede na dovolenou. Tam plave a ve vodě omdlí. Okolo jede motorový člun a ten ho rozseká na kousky.

Smrt číslo 3. : Kluk hraje PC hru. Náklaďák začne couvat z kopce. Rozjede se. Narazí do domu. Prorazí několik zdí a z klu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama