Vítáme vás na našem blogu. Doufám, že se vám to bude líbit.
Prosíme nic nekopírovat bez dovolení autorů.
Pokud nás chcete mít jako spřátelený blog, klidně napište. ;)

Červen 2014

Jak Konan k modrým vlasům přišla

29. června 2014 v 21:54 | Levy-chan |  Povídky
Napsala jsem další povídku. Snad se vám bude líbit. Měla by to být komedie. Je to povídka na prostředí z Naruta.

Jednou, kdysy dávno žila byla společnost jménem "Akatskusi". Přebývali v jeskyni, ve skále, která byla zevnitř krásně útulná a zařízená. Akatskuki sbírali ocasé démony. Jednoho "krásného" dne měli naplánováno chycení čtyřocasého. Ale ejhle. Když se ráno probudili, zjistili, že prší jako z konve.
Vůdce skupiny Pein řekl: "Půjdu prozkoumat situaci a nakoupit zásoby. Cestou se stavím ještě u rosničky Jiray, jaké bude zítra počasí. Akce se tímto přesouvá na neurčito."
Hned, co odešel, se všichni členové skupiny sešli v obýváku a začali se dívat na televizi. No a aby měli ještě větší štěstí, uhodil jim do antény blesk a byli bez televize.
"Tobi se bojí" zaskučel jeden z členů Akatsuki.
"Neboj Tobi, už připravuji jíl. Bude světla dost." uklidňoval ho expert na výbušniny- Deidara.
"Tak na to rovnou zapomeň! Dojdu pro svíčky." rozčilovala se modrovlasá Konan. A jak řekla, tak také udělala.
Mezitím se zbytek party dohodl, že budou hrát flašku. Tobi roztočil flašku od vodky. Na koho to padne? Po dotočení ukazovalo hrdlo lahve na Konan. V celé skupince se ozvalo velké "Uf".
"Co budeš chtít? Pravdu nebo úkol?" ptali se jí.
"Pravda." odpověděla bez váhání.
"Hm, hm, hm, ... Tak nám řekni třeba proč máš modré vlasy." vymyslel Tobi.
Konan zrudla. "A musím? Není to nijak zajímavý příběh." začala se bránit.
"A proč jsi tedy zrudla?" zeptal se Itachi prozíravým tónem a podezřívavýma očina.
"Protože to je tak trapný a tudíž zábavný příběh." řekl Kisame s pohledem vítěze.
"No tak dobrá, ale neříkejte to Peinovi." pohrozila a začala vyprávět.
"Když jsem byla ještě hodně malá a moji rodíče ještě žili, chodila jsem do speciální ninja akademie. Nikdy mi ale nešlo používání chakry. Spousta kamarádů se mi snažila pomoct, ale marně. Chodila jsem i na speciální doučování. Nic mi nepomáhalo. Nejhorší na tom bylo, že jsem nemohla trénovat sama, protože se mi mohlo něco stát. Snad jako každé dítě jsem byla tak trochu neposlušná. Jednoho dne, když rodiče nebyli doma, jsem trénovala. Snažila jsem se ze všech sil. A konečně se to podařilo. Na konci tréningu jsem se dokázala celá zabalit do chakry. Zrovna přišli domů rodiče. Utíkala jsem jim naproti, ale přes cestu mi přeběhl pes. Zakopla jsem a hlavou spadla přímo do barvy, kterou rodiče koupili. Měli jsme zrovna barvit koupelnu. No a protože jsem předtím používala chaktu, tak mi barva chytla výborně a nešla smít. Díky každodennímu používání chakry se mi barva vždy přenese na nově narostlé vlasy. Jedno dobré z toho ale vzešlo. Už jsem byla to nehodnější dítě na světě. Jo a vlastně jsem už neměla žádné problémy s používáním chakry." dokončila svoje vypravování Konan celá rudá.
V celé místnosti bylo obrovské ticho. A najednou začal obrovský výbuch smíchu. V tom se ozývali poznámky typu: "Pěkná barva do koupelny." "Nemehlo."Konan to naštěstí vzala sportovně, neurazila se a začala se smát s nimi.
Když už hlavní výbuch smíchu ustával, přišel Pein. Na všechny se nechápavě díval a řekl: "Co se to tu sakra děje? Je vás slyšet až za Konohou."
To způsobilo další výbuch smíchu a Peinův nechápavý výraz.

Originalita neroste na stromech

28. června 2014 v 15:17 | Levy-chan |  Téma týdne
Jak každý znás ví, tak je hrozně těžké být originální a nít svůj styl. V dnešní době každý každého hned soudí, jaké nosí oblečení a jak se chová (ano, dělám to i já). To samé platí i v umění a hudbě. Každý teď píše písničky na téma "Láska". Je to teď tak časté, že to je skoro až otravné. Neříkám, že některé nejsou pěkné, ale je jich prostě moc. Kdysy se písničky psaly opravdu o věcech, které se opravdu musí hodně řešit (války) a taky o životě. Takže podle měě není špatné, když by třeba někdo psal písničky o přírodě :D. V umění je to samé. Jsou nějací známí sochaři. Jsou ale známí tím, že jsou vyjímeční. Kdyby dělali to samé, co všichni ostatní, tak by si jich nikdo ani nevšiml. To jako obrázky. Všichni kreslí portréty, přírodu, různé části těla, zátiší,... Ale neznám nikoho, kdy by se nějak hodně věnoval kresbě třeba hmyzu.
Dneska je prostě hodně těžké být originální, protože lidé jdou hodně s davem a bojí se odbočit a jít si svou vlastní cestou. Lidé to taky moc nedovolují a těch, kteří vyčuhují říkají, že jsou divní, dokud nejsou slavní. Taky je to těžké, protože lidé už hodně věcí vzali. Hodně lidí zpívalo spousty písniček na jedno téma. Hodně lidí kreslilo zposty věcí. Kvůli davu a poutům u fantazie lidé nejsou tolik originální a bojí se to prosazovat.
U dětí jsem sama zažila, že dokáží vymyslet hodně věcí, které by dospělé ani nenapadly. I moje učitelka na výtvarku říká, že radši učí mladší děti, protože mají větší fantazii a neřeší, jestli to je možné, nebo ne.
Každý by chtěl být originální, ale musí prostě hodně chtít a snažit se pro to.

Prázdniny

28. června 2014 v 15:02 | Levy-chan |  Zábava
Tak je to konečně tady :D. PRÁZDNINY!!! Nemohla jsem se dočkat. Sice po prázdninách nastupuju na střední, ale i tak. :D Loučení se školou bylo úžasné. Měli jsme krásné vyřazování, které se líbilo i mamčinýmu přítelovi. Tomu se nelíbí jen tak něco. Měli jsme zlaté šerpy s vínovím nápisem. Většina holek tam brečela, ale já na sebe můžu být hrdá, že jsem neukápla ani slzu :D.
Nějak cítím, že tyhle prázdniny budou nějak vyjímečné. Sice to tak zatím nevypadá, ale asi jo. Předsevzela jsem si, že budu hodně chodit ven, protože jsem pořád jenom zakuklená doma. Hned ve čtvtek jedu se dvěma kamarády na jeden festival. Hrozně se těším. No potom další týden budu u babičky na venkově. Bude tam moje oblíbená sestřednka. Už se na ní těším, protože jsem jí neviděla celý rok a ona zrovna dokončila první třídu. 28. přijedou další sestřenky z Anglie. Ty jsou zase oblíbenkyně mého bráchy :D. No samozřejmě musím být u táty nějaký ten den, ale nebudu to zas přehánět. A stejně tak i u druhé babičky, která bydlí kousek od Bohumína. Určitě musím taky zajet za kámočkou Luisou-esmes.
A co jste dostali na výzo? Já měla 6x dvojku :/. Mohlo to být i lepší, ale nechtělo se mi učit :D. Asi každý zná ten pocit. No a díky tomu jsem prospěla s vyznamenáním :D. Mám z toho radost. Dostanete něco za určitě vynikající vysvědčení? Já od táty asi dostanu notebook, ale ne za výzo. Slíbil mi ho už hodně hodně dávno a na intru ho budu potřebovat :D.

Another

1. června 2014 v 18:09 | Levy-chan |  Zábava
Takže jsem se po dlouhé době rozhodla napsat článek. Budu komentovat zase jedno anime. Tentokrát to bude ale jiný žánr. Je to hororové anime.

Jmenuje se Another. Jedná se tam o devátou tři třídu. Ta má prokletí. Pokud ve třídě někdo přebývá, tak každý měsíc jednoho školního roku zemře jedna osoba. Každý rok se to řeší tak, že jedna osoba je ignorována. Tou osobou je Misaki Mei. Všechno se rázem změní, když do třídy příjde nový kluk. Nikdo mu nechce říct, co se děje, a tak se začne bavit s Misaki. Podle všech udělal velkou chybu, protože ji musí ignorovat. Žáci začnou umírat a všichni to začnou dávat za vinu nově příchozímu jehož jméno si nepamatuju. Proto ho začnou taky ignorovat a on si začne s Misaki opravdu rozumnět. Všechna ta ignorace na oba skončí tak, že se jejich třídní učitel sám zabije před celou třídou. V baru zaslechnou o jednom člověku, který taky chodil do hororové třídy, ale do ročníku, kde se jim katastrofu podařilo zastavit uprostřed roku. Zjistí, že to je i spolužák tety nově příchozího. Tak za ním jedou. Cestou jim sice umře jeden žák, ale získají důležitou informaci. Zjistli, že je ve třídě ukryta nahrávka, kde je přesný popis situace a co v danou chvíli dělat. V nahrávce se dozvěděli, že musí zabít mrtvého v ročníku. Každý ročník ho má. Pár dní na to jedou na školní výlet, kam jela i ta devítka předtím. Lidi začnou podezřívat Misaki z toho, že je to duch. Pak nějaký idi... Teda žák pustí danou nahrávku do rozhlasu a i proč podezřívat Misaki. Jde po ní celá třída kromě toho nového kluka. Celá ubytovna začne hořet a Misaki svým "kouzelným" okem uvidí ducha. Je to teta nově příchozího. Zabijou ji a vše je ok. Nikdo si nic nepamatuje až na ty dva, které ignorovali.

No a nakonec pár perliček. Budou to způsoby smrtí, které se tam staly. Opravdu mi přijdou hodně zajímavé. Takže smrt číslo 1. : Holka běží s deštník v ruce po schodech. Zakopne a deštník jí vypadne z ruky. Ten se otevře a ona se na něj napíchne. Je propíchla přes krk.

Smrt číslo 2. : Kluk se praští do hlavy. Jede na dovolenou. Tam plave a ve vodě omdlí. Okolo jede motorový člun a ten ho rozseká na kousky.

Smrt číslo 3. : Kluk hraje PC hru. Náklaďák začne couvat z kopce. Rozjede se. Narazí do domu. Prorazí několik zdí a z klu

Buchet je spousta

1. června 2014 v 16:28 | Levy-chan |  Zábava
Tak abych nepsala jenom o anime, tak budu psát další věc, která mě baví. Hodně mě baví hudba a zpěv. Takže sem budu psát různý texty k písničkám, které mám ráda a různé noty, programy na vytvoření hudby v PC a jejich ovládáni, ...
Dneska začnu písničkou. Jmenuje se Buchet je spousta a je z pohádky Kousla králů.

ON: Z pekárny světa kraj za láskou svou,
nejednou překonal jsem vůli zlou.
A moje princezna, ta jistě rozezná,
že ji mám vážně rád.

ONA: A v jeho blízkosti se náhle zdá,
že létat v oblacích se málem dá.
Dát ruku na ruku, netřeba záruku,
jeho se přece nelze vůbec bát.

OBA: Oslava veliká ať už se chystá,
a buchet je spousta, lahodná sousta.
Ať naše láska je vždy stejně čistá,
a pevná jako brány trám.

ON: Hezká jak obrázek a zábavná (zábavná),
a pýchu princezen tak málo zná.
Vyrostla v dostatku, jak holka ze statku,
umí za práci brát.

ONA: Konečně kluk, co o mě zájem má,
přitažlivost je jistě vzájemná.

OBA: A srdce z rubínu, má barvu po vínu,
starý král novému vždy má jej dát.

Všichni: Ta naše dvojice je překvapivá,
a dle všech známek, pekázna, zámek.
Je trasa, která někdy krátce trvá,
a já ji dobře lásko znám.

Oslava veliká ať už se chystá,
buchet je spousta, lahodná sousta.
Ať naše láska je vždy stejně čistá,
a pevná jako brány trám!

Takže doufám, že se vám dnešní písnička líbila. Jestli budete chtít, tak vám ji i nazpívám :D i když asi ohluchnete :D.
Pokud chcete nějakou písničku, tak se nebojte napsat a já vám ji tady dám ;).