Vítáme vás na našem blogu. Doufám, že se vám to bude líbit.
Prosíme nic nekopírovat bez dovolení autorů.
Pokud nás chcete mít jako spřátelený blog, klidně napište. ;)

Život mimo Zemi

2. dubna 2014 v 19:15 | Levy-chan |  Téma týdne
Zase další zajímavé téma týdne. To je super :D. Alespoň nebudou moji čtenáři strádat. No tak se do toho pusťme.

Je mimo Zemi i nějaký život? Někde ve vzdálené galaxii, kde jsme to třeba ještě ani nezkoumali, že by byla planeta, kde by byl člověk schopen života? Co když tam už někdo žije? Podle mě tam někde někdo je. Já bych měla asi opravdu velký strach, kdybych na 100% věděla, že tu jsme jediní lidé. Jen si to představte. Lidé pořád válčí. Zkouší různé nové věci. Já si myslím, že brzo sami zničíme, jestli něco rychle neuděláme. Může třeba vybuchnout obrovská jaderná elektrárna, která třeba ještě ani není postavená. Nebo si někdo může zase usmyslet, že může vést celý svět a pošle někam velkou atomovku. Ta by ale mohla být tak silná až by to zničilo Zemi. Přinejmenším její následky. A nebo si tolik zničíme ovzduší, že tu ani nebudeme moct žít.
My zrovna bereme ve škole vesmír a když se dívám na ty fotky, tak si říká, že je hrozně malá pravděpodobnost, že by tam v tý velký tmě nic nebylo. Ani by mi nevadilo, kdyby tam byly nějaké malé organismy, protože se můžou vyvinout v člověka jako my (pokud věříte v evoluci jo?).
Představde si, že si tu na Zemi poklidně válčíme a najednou se stane ta pohroma s atomovkou. Země bude zničená. Na miliardách prostoru se spoustou planet. Nikde ale není život. Všude je prázdno. To by bylo hodně k pláči.
Taky jsem slyšela, že se chystá cesta na Mars, kde bude žít 8 lidí. Budu jim držet palce, protože pokud není nikde ve vesmíru život, tak bude alespoň tam a lidstvo by mohlo být zachráněno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama