Vítáme vás na našem blogu. Doufám, že se vám to bude líbit.
Prosíme nic nekopírovat bez dovolení autorů.
Pokud nás chcete mít jako spřátelený blog, klidně napište. ;)

Závislost

29. dubna 2014 v 20:06 | Levy-chan |  Téma týdne
Závislost může být dobrá i špatná. Dobrá může být třeba na sportu, uklízení, učení,... Špatných je většina. Jsou to třeba drogy, cigarety, počítač,... Já sama o sobě bych mohla říct, že mám jen špatné závislosti (né všechny, jen ten počítač).
To, že jste závislí poznáte podle to, že bez toho nemůžete vydržet. Musíte na to myslet i když nechcete dokud to neuděláte. Pořád vás to nudí na to myslet. Otravuje vás to a nechce to dát pokoj. Taková ta špatná závislost by se měla zatrhnout hned na začátku, jinak to může špatně skončit. To u dobrých závislostí je rozvíjejte klidně dál a buďte rádi, že máte takovou závislost.
Pokud se chcete závislosti zbavit, je tu jen jedno řešení. Nemyslet. Ano je to tak. Vím, zní to divně, ale opravdu to pomáhá. Jděte třeba ven s kamarády, najděte si nový koníček, čtěte, kreslete, jděte na párty, učte se,... Prostě dělějte cokoliv u čeho musíte trochu přemýšlet nad tím, co děláte nebo co se děje okolo vás. Přinejhorším o tom někomu řekněte a pokud dotyčná osoba není nějaká vadná a má vás alespoň trochu ráda, pomůže vám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama