Vítáme vás na našem blogu. Doufám, že se vám to bude líbit.
Prosíme nic nekopírovat bez dovolení autorů.
Pokud nás chcete mít jako spřátelený blog, klidně napište. ;)

Knihomolství

18. dubna 2014 v 12:31 | Levy-chan |  Téma týdne
Je to dobrá nebo špatná vlastnost? Podle mě má špatnou i dobrou stránku, skoro jako všechno. Já osobně se za knihomola považuju. Vyznačuje se to čtením knížek. Když jsem byla malá, tak jsem pomalu ani nic jiného nedělala a tak jsem si získala tuhle přezdívku. Teď už mě ale přejmenovávají na něco jiného.
Knihomolové jsou lidi, kteří skoro pořád jen čtou. Sice dělají i něco jiného, ale moc času jim na to nezbývá díky tomuto zlozvyku. Většinou, když příjdu ze školy, tak se musím učit, ale já si hned začnu číst, kreslit nebo jdu na počítač. U knihomolů je normální, že nedokážou pochopit, že ostatní tolik nečtou. Knihomolem se můžete stát opravdu snadno. Stačí si najít nějakou velmi dobrou knížku, kterou přečtete ani nevíte jak a je to. Líbí se vám tak, že si přečtete podobnou a takhle to jde dál až budete číst skoro všechno.
Jak jsem říkala, knihomolství může být dobrá i špatná vlastnost. Špatná může být proto, že vám bere dost času. Dobrá zas, že se toho hodně dozvíte. Díky tomu, že čtete, se zlepšujete i v pravopisu. Já už automaticky vím, kam patří čárky a íčka doplňuju jenom podle toho, jak se mi tam líbí :D. Že vám bere hodně času se podepisuje na tom, že nechodíte tolik ven. Ani vám moc nechybí lidé. Klidně můžete doma prosedět několik dní nad knížkama a ani si toho nevšimnete. Takhle jsem prožila nejedny prázdniny. To je ale špatně. Musíte jít občas ven. Mě zachránili kamarádi, že pro mě chodili a šli jsme ven. Teď už naštěstí to knihomolství trochu opadlo a chodím ven i sama a zachraňuju další lidi.
Takže pro dnešek se s váma loučím. Musím ještě do knihovny, než jí zavřou :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama