Vítáme vás na našem blogu. Doufám, že se vám to bude líbit.
Prosíme nic nekopírovat bez dovolení autorů.
Pokud nás chcete mít jako spřátelený blog, klidně napište. ;)

Duben 2014

Závislost

29. dubna 2014 v 20:06 | Levy-chan |  Téma týdne
Závislost může být dobrá i špatná. Dobrá může být třeba na sportu, uklízení, učení,... Špatných je většina. Jsou to třeba drogy, cigarety, počítač,... Já sama o sobě bych mohla říct, že mám jen špatné závislosti (né všechny, jen ten počítač).
To, že jste závislí poznáte podle to, že bez toho nemůžete vydržet. Musíte na to myslet i když nechcete dokud to neuděláte. Pořád vás to nudí na to myslet. Otravuje vás to a nechce to dát pokoj. Taková ta špatná závislost by se měla zatrhnout hned na začátku, jinak to může špatně skončit. To u dobrých závislostí je rozvíjejte klidně dál a buďte rádi, že máte takovou závislost.
Pokud se chcete závislosti zbavit, je tu jen jedno řešení. Nemyslet. Ano je to tak. Vím, zní to divně, ale opravdu to pomáhá. Jděte třeba ven s kamarády, najděte si nový koníček, čtěte, kreslete, jděte na párty, učte se,... Prostě dělějte cokoliv u čeho musíte trochu přemýšlet nad tím, co děláte nebo co se děje okolo vás. Přinejhorším o tom někomu řekněte a pokud dotyčná osoba není nějaká vadná a má vás alespoň trochu ráda, pomůže vám.

Denní vtip 33

28. dubna 2014 v 18:03 | Luisa-esmes |  Vtipy
Učitelka: Teď vám řeknu otázku. Kdo ji správně zodpoví, může jít domu.
Jeden kluk vyhodí tašku z okna.
Učitelka zařve: Kdo vyhodil tu tašku z okna.
Kluk: Já. Jdu právě domů.

Denní vtip 32

28. dubna 2014 v 18:00 | Luisa-esmes |  Vtipy
Ředitel: Slečno neviděla jste moje pero.
Sekretářka: Ještě ne pane řediteli.

Denní vtip 31

28. dubna 2014 v 17:56 | Luisa-esmes |  Vtipy
Víte proč má blondýna na břichu brýle?
Protože zjistila, že má slepé střevo.

Lev

21. dubna 2014 v 12:07 | Luisa-esmes |  Horoskopy
Jako další znamení jsem si vybrala lva.
Lidé v tomto znamení mají vznešenou a šlechetnou povahu. Neznají strachu ani méněcennosti. Jsou hodně odvážní. Jsou moudří a inteligentní.
Všude rozsévají radost a smích. Vzbuzují důvěru, ale i úctu. Mají hodně síly a cítí potřebu ji rozdávat.
Tito lidé baží nejvíce ze všech znamení po moci, úspěchu a slávě.
Níkdy neukazují, že jsou smutní berou to jako projev slabosti. Když dosáhnou moci, vždy dbají o celospolečenské blaho. Mají optimistickou povahu. Jsou povahově vyrovnané.
Někteří lvi jsou arogantní, pyšní a vychloubační. Vždy akceptují názory jiných. Mají pochopení pro lidské slabosti.
Dokáží tolerovat chyby ostatních, ale své nikdy. Vždy musí být dokonalý.
Nepřijímají pomoc v těžkých chvílích. Vždy se s tím vyrovnají sami.
Někteří jsou zlostní a hašteřivých.
Každému hned důvěřují, což jim přináší nemalé problémy. Nedokáží pochopit proč je lidé obelhávají.
Jsou obdařeni velkou duševní silou a energií.
Nesnesou, když jim v práci někdo něco přikazuje. Nemají rádi byrokracii. Jsou nepodplatitelní, spravedlivý a nikdy nikomu nenadržují.
Nejvíce je najdeme ve finančnictví, obchodech a jako podnikatele. Dobře se osvědčují v povolání zlatníků a klenotníků.
Lidé narození v tomto znamení Fidel Castro, Hans Moser, Napoleon I. a Louis de Funes.
Lidé v tomto znamení se rychle uzdravují. Srdce je jejich nejcitlivějším místem. Nejvíce trpí na nachlazení. Měli by se vyhýbat dlouhému sezení.
Lvi jsou v lásce vášnivý a ohnivý. Svou silou okouzlí každou ženu. Žena jim musí patřit. K ošklivým ženám nechovají náklonnost a ani důvěru.
Erotogenními zónami jsou záda, vlasy a vnitřní strana stehen.

Soul Eater

20. dubna 2014 v 17:00 | Levy-chan |  Zábava
Jak už jsem slíbila, píšu další článek o anime. Tentokrát píšu o Soul Eater. Tohle anime jsem nemohla ze záhadných důvodů dokoukat. No ale konečně se tak stalo. Ono je docela těžké vysvětlit o čem vlastně je. Nějak se o to ale pokusím ;).
Děj se odehrává v měste Death City. Hlavní vůdce je Shinigami (zavání to Bleachem). Tam je škola jménem Shibusen. Je pro zbraně a jejich uživatele. Ti vytvoří dvojice-někdy i trojice- a pracují jako tým. Zbraně můžou jíst duše z poražených. Nesmí to ale být lidi. Pokud sní 100 duší příšer a 1 duši čarodějky, stanou se zbraní smrti. Kdyby jedli duše lidí, stali by se Kishinem. Právě proti jednomu Kishinovi v tomto anime bojují. Je na stejné nebo vyšší úrovní než Shinigami. Čarodějka jménem Medusa ho osvobodí z jeho zajetí v jeho vlastní kůži. Začne všude šířit šílenství. Propadne mu i extrasilný profesor Stain. Nakonec ho porazí Maka, která je ve skupině se Soul Evansem. Kišina jim pomohli porazit ještě Death the Kid a Black Star. Oba se svými zbraněmi. No a úplně nakonec jedna taková věc, která mě opravdu překvapila. Maka, která byla celou dobu uživatel je i zbraň. Tak to je pro dnešk všechno.
Na tohle anime se můžete podívat na Shirai.cz, kde musíte být zaregistrovaní.

Knihomolství

18. dubna 2014 v 12:31 | Levy-chan |  Téma týdne
Je to dobrá nebo špatná vlastnost? Podle mě má špatnou i dobrou stránku, skoro jako všechno. Já osobně se za knihomola považuju. Vyznačuje se to čtením knížek. Když jsem byla malá, tak jsem pomalu ani nic jiného nedělala a tak jsem si získala tuhle přezdívku. Teď už mě ale přejmenovávají na něco jiného.
Knihomolové jsou lidi, kteří skoro pořád jen čtou. Sice dělají i něco jiného, ale moc času jim na to nezbývá díky tomuto zlozvyku. Většinou, když příjdu ze školy, tak se musím učit, ale já si hned začnu číst, kreslit nebo jdu na počítač. U knihomolů je normální, že nedokážou pochopit, že ostatní tolik nečtou. Knihomolem se můžete stát opravdu snadno. Stačí si najít nějakou velmi dobrou knížku, kterou přečtete ani nevíte jak a je to. Líbí se vám tak, že si přečtete podobnou a takhle to jde dál až budete číst skoro všechno.
Jak jsem říkala, knihomolství může být dobrá i špatná vlastnost. Špatná může být proto, že vám bere dost času. Dobrá zas, že se toho hodně dozvíte. Díky tomu, že čtete, se zlepšujete i v pravopisu. Já už automaticky vím, kam patří čárky a íčka doplňuju jenom podle toho, jak se mi tam líbí :D. Že vám bere hodně času se podepisuje na tom, že nechodíte tolik ven. Ani vám moc nechybí lidé. Klidně můžete doma prosedět několik dní nad knížkama a ani si toho nevšimnete. Takhle jsem prožila nejedny prázdniny. To je ale špatně. Musíte jít občas ven. Mě zachránili kamarádi, že pro mě chodili a šli jsme ven. Teď už naštěstí to knihomolství trochu opadlo a chodím ven i sama a zachraňuju další lidi.
Takže pro dnešek se s váma loučím. Musím ještě do knihovny, než jí zavřou :D

Střelec

17. dubna 2014 v 9:20 | Luisa-esmes |  Horoskopy
Tohle je znamení někoho kdo pro mě moc znamená. A doufám že pro něj znamenám to co on pro mě.
Vládnoucí planetou tohoto znamení je Jupiter.
Patří mezi ohnivá znamení.
Střelci mají výrazné mluvčí schopnosti. Na svět se dívají z veselejší stránky, jako by nechtěli vidět lidské trápení a soužení.
Jsou to typicky sportovní lidé, pro které je typická aktivita a pohyb.
Mají upřímnou a čestnou povahu. Jsou typickými vůdci. Prahnou po dobrodružství. Jsou trochu výbušní.
Střelci téměř nenavštěvují lékaře. Mají hodně zdravé tělo. Nikdy si nepřiznají nemoc. Střelci jsou typickými optimisty.
Lidé narození ve střelci neznají váhavost ani překážky. Duševním problémům se věnují jen zřídkakdy. I v hněvu se dokáží smát.
Lidé v tomto znamení se nedokáží vázat.
Při prosazování spravedlnosti jsou ale vytrvalí. Mají mimořádně vyvinuté intuitivní schopnosti. Střelci vždy pomáhají lidem nezištně. Co se týče peněz spokojí se i s málem. Pro pohodu jsou ochotni přinášet velké oběti.
Vybírají si povolání, která souvisí s přírodou. Dobře se učí cizí jazyky. Jsou dobří advokáti a soudci. Uplatňují se také v armádě a policii.
Lidé narození v tomto znamení jsou Winston Churchill, John Osborne, Woody Allen a Mark Twain.
Jejich láska k partnerovi většinou netrvá moc dlouho. Rychle se zamilují do jiného. Bývalý partner je prostě přestane zajímat.
Lidé v tomto znamení rádi střílejí. Jsou to prostě lovci. Žena je pro ně vzácnou kořistí.
Jejich erotogenními zónami jsou zadeček, boky a vnitřní strana stehen.

Uta no Prince-sama

14. dubna 2014 v 20:11 | Levy-chan |  Zábava
Po delší abstinenci jsem se rozhodla sem zase něco napsat. Protože jsem dokoukala několik anime, tak vám je popíšu :D.
Těšte se :D
Jako pro první jsem se rozhodla Uta no Prince-sama, které má dvě série. První se jmenuje Uta no Prince-sama; maji love 1000%. Druhá Uta no Prince-sama; maji love 2000%.
Je to o hudbě. Příběh začíná, když se naše hrdinka vydá na školu můzických umění zaměřenou na hudbu. Potká tam šest kluků se kterýma bude průběžně spolupracovat. Ze začátku se jí všichni smějí, že neumí hrát na klavír. Ona ale jenom neumí hrát podle not. Jak se začne snažit, stane se z ní nejlepší skladatelka na škole. No a konečně nadchází dlouho očekávaný okamžik. Všichni musí vytvořit dvojice, ve kterých budou spolupracovat až do konce školy. K naší hrdince se přihlásí těch šest jedinců, kteří se s ní seznámili. Prosí ředitele, ať jim to dovolí, pracovat jako šestičlená skupina. Ten ale nesouhlasí. Ve skupině navíc začnou problémy. Záhadný Ichinose Tokiya nechodí na zkoušky a když jo, tak pozdě. Nakonec se celá skupina dozví, že to je zpěvák, který právě přestal se svou kariérou. Naštestí si všechno včas vyříkají a stanou se znovu skupinou. Nannami pro ně napsala úžasnou písničku, která dokáže udělat každého šťastným. Jako poslední to jdou zahrát řediteli, který je tou písničkou tak omámený, že jim práci ve vícečlené skupině dovolí. Dokonce je i pojmenuje. Před Nannami přichází další problém. Ředite chce, aby se utkala s nejlepším skladatelem na světě. Pokud prohraje, už nebude moct skládat pro STARISH. Odjede ke své babičce, kam pro ní kluci přijedou. Ředitel nakonec uzná, že je nejlepší. To byl tak zhhruba obsah maji love 1000%. dvoutisícovku vám už popisovat nebudu, protože by jste nebyli tak napjatí. Možná jí popíšu někdy jindy. Ale můj celkový dojem na anime je: S-U-P-E-R!! Ještě teď si pořád pouštím ty písničky. Dokonce jsem přemýšlela, že bych na to udělala AMV. No a to je zatím všechno. :D

Účesy na první rande

12. dubna 2014 v 10:05 | Luisa-esmes |  Zábava
Pokud se chystáte na první rande a nevíte co si udělat s vlasy mrkněte sem. Tady je to co teď frčí. Doufám, že vám to pomůže.Štír

12. dubna 2014 v 9:51 | Luisa-esmes |  Horoskopy
Máme tu další článek o dalším znamení. Tentokrát jsem si vybrala znamení mé kamarádky a spoluvlastníka tohoto blogu Levy-chan.
Lidé ve znamení štíra jsou plní paradoxů. Mají nepředvídatelné reakce. V jejich duši navzájem existuje touha pomáhat a ničit.
Na druhé straně přátelství je pro ně mimořádně důležité. Pro přítele jsou ochotni plně se obětovat. Ovšem jejich nepřátelé třeste se. Stejně jako dokáží milovat, dokáží i nenávidět.
Lidé narození v tomto znamení hrozně rádi někoho sledují. Jak přátele tak i nepřátele. Je to jejich povahový rys, kterého se nemůžou zbavit.
Jsou to moudří a bystří lidé, kteří chtějí vládnout. Nesnesou odpor a protiřečení. Ve společnosti jsou hodně oblíbený. Jejich oblíbenost pramení v jejich šarmu a důvtipu. Jsou zabavnými společníky a vtipnými vypravěči.
Tito lidé mají sklony k fanatismu jakéhokoliv druhu.
Nikdy si nepřipustí své vlastní chyby. Lidé v tomto znamení srší originálními nápady a důvtipem. Mají pevnou vůli.
Mají dobré srdce a milou povahu. Vždy pomohou a poradí a nečekají odměnu. Když se jim někdo svěří cítí se tím poctěni.
Ovšem sami se s ničím nesvěřují. Mají svá tajemství, díky kterým se cítí osamoceni. V určitých momentech dokáží opravdu dobře myslet dopředu.
Nejlépe se cítí v podnikání, kde nejsou nikým omezováni. Také se dobře uplatňují ve zdravotnictví. Dávají přednost své rodině před svým vlastním prosazením.
Lidé narození v tomto znamení také inklinují k umění, především výtvarném. Přitahuje je všechno záhadné a nepoznané.
Lidé narození v tomto znamení: Robert Kennedy, Alain Delon, Theodore Rooselvelt a Niccolo Paganini.
Co se týče zdraví jsou štíři celkem zdraví. Nejvíce trpí na nemoci pohlavních orgánů. Ženy v tomto znamení mají silné menstruační poruchy.
Lidé v tomto znamení se zamilovávají již v dětství. Pro lásku udělají cokoliv. Jejich vášně jsou natolik silné, že je nedokáží ovládat. Rozchod s milovanou osobou nesou velmi těžce, hrozí až psychická choroba. Dost brzy uzavírají manželství.
Dobře vychází s pannou a kozorohem. Často své manželské partnery podezírají z nevěry.
Jejich erotogenními zónami jsou pohlavní orgány.

Rak

9. dubna 2014 v 20:51 | Luisa-esmes |  Horoskopy
Tak pro ty co věří v horoskopy tu mám novou rubriku. Probereme zde všechny znamení zvěrokruhu.
Doufám, že nebude vadit, když začnu se svým znamením.
Takže rak je ovládán živlem vody.
V tomto znamení se také narodili: Louis Armstrong, Petr Paul Rubens, Julius César a Natalie Woodová.
Lidé narození ve znamení raka mají časté bolesti hlavy. Ženy v tomto znamení mají velmi citlivá prsa. Také často trpí nemocemi trávícího ústrojí. Lidé v tomto znamení by se neměli oddávat stresu, jen jim to škodí.
TAKŽE LIDI. ŽÁDNEJ STRES.
Lidé v tomto znamení se moc neuplatní v podnikání většinou zkrachujou. Je to proto, že neumí být draví.
Částo mění zaměstnání, pokud jim nevyhovuje. Díky jejich povaze se dobře uplatňují v herectví, ale trpí přitom ohromnou trémou.
Raci mají rádi peníze.
PENÍZE, PENÍZE.
Jejich talent se nejvíce projevuje v umění. Raci jsou obdařeni smyslem pro čestnost, mírnost a kamarádství. Mají náladové výkyvy, ale jejich charakter nikdy nenaruší. Jsou to lidé se sklonem pomát druhým.
Ženy tohoto znamení trpí mateřským egoismem, svému dítěti by dali všechno. Tito lidi jsou skromní, přítulní, věrní, charakterní a přizpůsobivý. Taky hodně náladoví.Nikdy nikomu neublíží, jenom nechtěně nebo nevědomky. Raci jsou velmi uzavření. Výhýbají se velké společnosti. Považujeme je za lidi s dobrým charakterem.
Lidé ve znamení raka jsou velmi dobrými manželi. Manželské svazky zavírají v pozdějším věku. Raci jsou velmi žárliví.
Velmi negativní vztahy mají s kozorohem, beranem a váhami.
Erotogenními zónami raků jsou prsa, hrudník a bříško.

Město v oblacích

9. dubna 2014 v 20:36 | Levy-chan |  Téma týdne
Podle mě někde na nějakém odlehlém místě existuje. Je sice hodně pravděpodobné, že na nějaké planetě ve vesmíru, aleteď se budeme zabívat Zemí.
Já bych to rozdělila na dvě: existující
neexistující
1.) Existující
Myslím, že všichni se shodneme, že je hrozně malá, téměř nulová pravděpodobnost, že existuje. Možná tak v nějakém tlustém mraku, aby tam vydržel. Něco jako v One Piece.

2.) Neexistující
Je asi jasné. Neexistuje. Maximálně tak v našich myslích. Představte si takový to krásný antický město a všude mráčky, popř. andělíčci. Přesně jak to bylo v těch pohádkách.

Město v oblacích je u nás v rodině často používám, když za něčím jdeme, ale nic to vlastně není. Často se to taky používá pro snílky.


Abych řekla pravdu, tak dneska nevyplodím nic moc dobrýho, tak se omlouvám.

Denní vtip 30

9. dubna 2014 v 19:55 | Luisa-esmes |  Vtipy
Pitva prokázala, že pacient zemřela až při pitvě.

Denní vtip 29

9. dubna 2014 v 19:53 | Luisa-esmes |  Vtipy
Víte jak se dělí tchýně??
Sekerou