Vítáme vás na našem blogu. Doufám, že se vám to bude líbit.
Prosíme nic nekopírovat bez dovolení autorů.
Pokud nás chcete mít jako spřátelený blog, klidně napište. ;)

Vlk ze Tří prasátek

17. března 2014 v 21:21 | Levy-chan |  Povídky
Hned poté, co vlk "odešel", se začala prasátka radovat. Ale jedno řeklo: "Ještě není konec! Musíme zavolat 158, jinak příjde zas. Pepo, dones mobil" A jak řekli, tak také udělali. POlicie vlka vypátrala a samozřejmě zatkla. Ten se ale pránil. Nechtěl natrvalo do vězení a tak se dožadoval soudu. Policie mu musela vyhovět. Za dva týdny se bude konat soud.

"Soudce, už je čas."
"Děkuji. Hned tam příjdu." odpověděl soudce a nandal si svojí už značně zaprášenou paruku. Další pohádkový zločinec. Poslední dobou jich nějak přibývá. Kam to s tím světem spěje? pomyslel si soudce a vešel do soudní místnosti.
Vlk tam už seděl.
Třikrát zaklepak paličkou a řekl: "Tímto považuji soud za zahájený. Pane Vlku, prosím, řekněte nám Váš podhled na věc. Váš příběh a jak to přesně podle vás bylo. Nevynechejte žádný detail."
"Dobrá tedy. Všechno začalo už když jsem byl malý a moji rodiče ještě žili. V našem kmenu Vlkovců se učili lovit i mláďata. Jednou jsem byl na lovu i s rodiči. Narazil jsem na horského jeskyního medvěda. Všichni tři jsme na něj najednou zaútočili. Mě proděravěl ucho, proto mám tu náušnici, a mé rodiče zabil. Soumenovci nás našli a odnesli do vesnice. Když jsem se uzdravil, nastěhoval jsem se k známým. Tak se ze mě stal nejhorší lovec. Nejlepší kámoška Hermelína (ano z Henryho Propra-omlouvám se, ale na žádné jiné jméno jsem si nemohla vzpomenout) mě brala na lov,abych byl alespň na úrovni, na jaké jsem byl předtím. Jak čas plynul, dosáhl jsem plnoletosit. S tím se váže zkouška lovce. Starší věděli, že jsem střevo a tak mi dali za úkol ulovit prasátka, která se před nedávnem nastěhovala na okraj lesa. Hermelína byla tak hodná, že mi napsala kartičky, co mám říkat. Až pozdě ve vězení jsem si uvědomil, že to bylo jenom pro srandu. Tak jsem šel k chaloupce, k druhé a nakonec ke třetí. Nikde jsem neuspěl a tak jsem se dal na útěk. Než jsem se nadál, šla po mě policie. A tak jsem se citl tady."
"Dobře tedy pane Vlku. My uděláme závěr a dáme vám vědět. Do té doby Budete ve věznici." ukončil soud soudce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ivanka25 Ivanka25 | E-mail | 21. března 2014 v 17:00 | Reagovat

ahoj jste nejlepší hlavně pište.Nejlepší jsou denní vtipy a talisman.Ale hlavně pište.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama