Vítáme vás na našem blogu. Doufám, že se vám to bude líbit.
Prosíme nic nekopírovat bez dovolení autorů.
Pokud nás chcete mít jako spřátelený blog, klidně napište. ;)

Sword art online

17. března 2014 v 20:54 | Levy-chan |  Zábava
Takže dneska se zaměřím na anime Sword art online. Je to další moje oblíbené anime. Má ale pouze 25 (teda co vím). Což je podle mě škoda.
Příběh se odehrává v budoucnosti. Povedlo se konečně vytvořit hru s plným ponořením. To znamená, že si nasadíte takovou helmu a hrajete v mysli. Ke všemu je to online. Jako první je hra Sword art online. Její tvůrce vytvořil tu "záhadnou helmu". Nastává velký den a konečně se můžou hráči přihlásit. Začíná se hrát. Náš hrdina jménem Kirito už tuto hru hrál, protože byl beta tester. V městech pro nižší úrovně se pohybuje bez jakéhokoliv zaváhání. To ale nezůstalo bez povšimnutí. Jeden hráč si toho všiml a požádal ho o pomoc. Právě s ním zjistil, že se něco děje. Právě se chtěl odhlásit, když zjistil, že to nejde. Všichni hráči byli nuceně portnuti na hlavní náměstí. Tam jim všechno vysvětlil tvůrce hry. Chtěl svůj vlastní svět, který bude moct ovládat. Z této hry se nedá odhlásit, dokud jí nedokončí celou (100 úrovní). Ještě tu byl ale jeden háček. Každý hráč zná, že pokud umře, normálně se oživí. V téhle hře ne. Pokud umře, umře i ve skutečnosti. Na konec proslovu jim dá do inventáře dárek-zrcadlo. To jim dá podobu, kterou mají v realném světě. Kirito je nazván beaterem, což je v tomto světě asi nejhorší nadávka, ale on si jí užívá. Je to sólo hráč. Sice se někdy přidal k nějakým guildám, ale ty se brzy po jeho vstupu rozpadly (hráči umřeli). Stane se z něj jeden z nejsilnějších hráčů. To je podle mě jasné, když je sólista. Bojuje v předních liniích a odemiká další úrovně pro další hráče. Jednou se u něj objeví schopnost dvojmeč (používá dva meče). To se nikdy nestalo. Všichni, co mají jednoruční meč bojují se štítem, ale on ne. Jednoho bose porazí sám jen s malou pomocí přátel. Přidává se k nejsilnější guildě ve hře, protože prohrál duel s guild mastrem. Pak zjistí, že to je vlastně ten tajemný zakladatel hry. Nejdřív zabije jeho lásku před jeho očima a pak zabije i Kirita. Ten se ale nějak oživil zpátky. Podle mě nějaký bug :D. Porazí ho a samozřejmě zabije. Všichni jsou volní. Kirito je slavný. Všude hledá svojí lásku Asunu. Zjistí, že se ještě neprobrala. Už to jsou dva měsíce a pořád nic. Asuně hrozí svatba s bějakým slizounem. Kirito a přátelé z hry zjistí, že je uvězněná v další hře. Kirito se jívydává zachránit. Tentokrát je všechno v pořádku. Největší problém jí najít.
Víc vám už neprozradím. Je to úžasné anime, které si zamilují hlavně milovníci bojových her a samozřejmě anime. U tohohohle anime budete brečet, dostávat záchvaty smíchu, mlátit do stolu, jak je život nespravedlivý, ...
Přeji hodně zábavy :D
Obrázky dodám dodatečně i s odkazem na AMV. Do příště vám přeju hodně zábavy. Tak se smějte :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama