Vítáme vás na našem blogu. Doufám, že se vám to bude líbit.
Prosíme nic nekopírovat bez dovolení autorů.
Pokud nás chcete mít jako spřátelený blog, klidně napište. ;)

One Piece

15. března 2014 v 13:56 | Levy-chan |  Zábava
Když jsem minule psala o Narutovi, tak teď budu psát o One Piece (jedno z mých oblíbených anime).
One piece je legendární poklad a skoro každý, kdo se stal pirátem, se stal kvůli němu. Je to poklad pirátského krále Gol D. Rogera. Jednou se na moře dostává chlapec jménem Monkey D. Luffy. Je to gumový muž. Už jako malý snědl ovoce Gomu Gomu no mi. Ten se chce stát pirátským králem. Nebude to mít ale lehké. Nejdřív musí sehnad pořádnou loď a hlavně posádku. Jako první se připojí Roronoa Zoro (šermíř), Nami (navigátorka), Usopp (ostrostřelec), Sanji (kuchař), Chopper (doktor), Nico Robin (archeoložka), Franky (loďař), Brook (hudebník).
Když byl Luffy malý, tak od jednoho piráta jménem Shanks dostal klobouk, kterým vsadil na to, že se stane pirátským králem (Luffy). Při jeho ochraně přišel o ruku. Pak se stává jedním z vládců druhé poloviny Grand line (nebezpečné moře). Luffy a jeho posádka zažívají růzá dobrodružství a spoustu zábavy. Pllují od jednoho ostrova k druhému. Potkají zvlštní bytosti, zachrání království a zažijí nespoutanost moře. Po asi roce od založení posádky byli každý "odhozen" na jiný konec světa, kde se měli cvičit a měli by tam být chráněni před nebezpečím. Luffy se dozví, že má být jeho nevlastní bratr popraven a tak se vydá zachránit (je to syn Gol D. Rogera). Ten mu umře v náručí. Zvíší se tím jeho odměna a příjde ke mnoha zraněním. Je na pokraji smrti, ale další pirát ho zachrání. Po dvou letech se setkávají a plují do Nového světa, což je druhá polovina Grand line (tam je Shanks).
Luffy: Černovlasý srandovní kluk. Nejčastěji nosí červenou košili a modré kraťasy. Jeho sen je stát se králem pirátů. Je to gumový muž. Po dvou letech má na hrudi jizvu ve tvaru X.
Zoro: Zelenovlasý muž. Je velmi silný. Meče umí používat od žádného po tři. Je to jediný uživatel ďábelkých technik. Jeho snem je stát se největším šermířem světa. Po dvou letech má jizvu přes oko, které zatím neotevřel a tak nikdo neví, co se pod ním skrývá.
Nami: Oranžovlasá dívka. Je hodně lakomá ohledně peněz. Má ráda oblečení. Její sen je nakreslit mapu celého světa. Umí ovládat počasí a své schopnosti neustále zdokonaluje (jako každý v posádce).
Usopp: Snědá pleť a hnědé vlasy plus dlouhý nos. Je to velký lhář. Je také dobrý střelec (mají to v rodine, jeho otec je v posádce u Shankse). Je to velký zbabělec, ale rád se chlubí. Jeho sen je stát se statečným bojovníkem oceánu.
Sanji: Žluté vlasy, zakudrnacené obočí, cigareta v puse a velký děvkař. Ano to je Sanji. Je to velmi dobrý kuchař. Bojuje hlavně nohama, aby si neporanil ruce a mohl vařit. Má až moc velkou náklonost k ženám. Toho využívá hlavně Nami.
Jeho snem je najít All Blue. Tam jsou všechny suroviny, které se dají najít pocelém moři ve světě.
Chopper: Je to vlastně malý sob. Snědl ďáblovo ovoce, stejně jako Luffy, a tak rozumí lidem a může se přeměňovat do různých bojových forem. Od svého mistra dostal růžový kloubouk, který nechce nikdy sundat. Jeho sen je plavit se na moři a být pirát. Proto se rozhodl jít s Luffym.
Nico Robin: Má tmavě modré až černé vlasy. Snědla ďáblovo ovoce a lidé jí považují za ďábla samotného. Dokáže z jakéhokoliv místa nechat vyrůst svoje končetiny, pavučiny z rukou, křídla, .... Hodně ráda čte. Jako jediný žijící člověk dokáže přečíst kámen, na kterém je neexistující minulost. Tím se ale muže zprovoznit nebezpečná zbraň. Její sen je vědět, co se stavo právě v neexistjící minulosti.
Franky: Je to z poloviny muž a z poloviny robot. Má modré vlasy. Jede na Colu. Jeho mistr sestavil loď pro pirátského krále a on sestavil ještě lepší loď pro Luffyho ze stejného dřeva. Jede s nima, aby mohl dávat pozor na loď. Dokáže vyrobit cokoliv. Jeho sen je, aby jeho loď byla lodí pirátského krále (myslím, nevim to jistě :D).
Brook: Vysoká kostra s afrem na hlavě. Neustále říká vtípky na neexistující části svého těla. Je to loďní hudebník a šermíř i když na Zora nemá. Jeho největší sen je obět vidět Laboona. To je velryba na začátku Grand line, která tam na něj čaká.
https://www.youtube.com/watch?v=lVPASdaiino&list=LLO183gdu-q3yaBr0EHb250g tady taky dávám AMV pokud máte zájem :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama