Vítáme vás na našem blogu. Doufám, že se vám to bude líbit.
Prosíme nic nekopírovat bez dovolení autorů.
Pokud nás chcete mít jako spřátelený blog, klidně napište. ;)

Naruto

15. března 2014 v 11:45 | Levy-chan |  Zábava
Snad všichni znáte anime a co to je. Ne ale všichni ví, že není jenom pro děti. Já osobně jsem velký fanda anime a tak se vám je příbližit. Začnu Narutem, kterýho zná skoro každý.
Anime Naruto je o ninjech a samozřejmě o ninjovi Naruto. Jeho celé jméno je Uzumaki Naruto. V něm je zapečetěn nejsilnější démon-liška-devítiocasý. Už od dětství je jeho velkým snem stát se Hokagem (vůdce vesnice). Hned na začátku Naruto složí zkoušky, aby se mohl stát ninjou. Tím to ale nekončí. Dostane se do týmu se svým rivalen Uchihou Sasukem a svou tajnou láskou Haruno Sakurou. Všichni tři musí získat rolničky od svého budoucího mistra Hatake Kakashiho. Jako první u něj zkoušku složí. Společně jako tým plní různé mise různých obtížností. Jednou nastane čas na zkoušky. Zkouška o vyšší hodnost chounin. Tam Sasuke bojuje proti jednoocasýmu. Třetí Hokage je zabit. Sasuke utíká z vesnice. Naruto odchází na 2 roky cvičit s legendárním ninjou Jiraou "perverzákem". Práě teď tam probíhá velká válka ninjů, kde se spojili ninjové ze všech n árodů a jdou proti Uchiha Madarovi a Uchiha Obitovi (kamarád z dětství Kakashiho). Ti se snaží ovládnout svět.
Naruto: Blonďatý chlapec s modrýma očima. Obléká se stále do oranžového oblečení. Je to syn 4. Hokage Namikaze Minata a Uzuaki Kushiny, která v sobě měla démona před ním. Oba zemřeli při jeho narození. jeho největší rival a přítel je Uchiha Sasuke. Jeho tajná láska je Sakura. Vyvolává žáby.
Sakura: Růžovovlasá holka se zelenýma očima. Obléká se do červeného a růžového oblečení. Je to lékařský ninja. Vyvolává léčivé slimáky. Její největší rival je Ino a tajná láska je Sasuke.
Sasuke: Černovlasý kluk se stejně barevnýma očima. Vyvolává hady. Je to jediný živý potomek Uchiha klanu, který vyvraždil jeho bratr Itachi. Je mu všechno jedno a většinou se chová velmi arogantně, jako rozmazlený fracek. Většina holek je do něj zblázněná. Uživatel legendární oční techniky Sharingan.
Kakashi: Šedovlasý muž s černýma očima. V jednom oku má sharingan od svého domněle mrtvého kamaráda Obita Uchihy. Obléká se do tmavě modrého oblečení a přes něj má ještě přírodně zelenou vestu. Vyvolává stopovací psy.
https://www.youtube.com/watch?v=pfjcsFqrGNk tady vám dávám AMV pokud máte zájem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama