Vítáme vás na našem blogu. Doufám, že se vám to bude líbit.
Prosíme nic nekopírovat bez dovolení autorů.
Pokud nás chcete mít jako spřátelený blog, klidně napište. ;)

Cestování časem

30. března 2014 v 20:23 | Levy-chan |  Téma týdne
Cestování časem. Takové krásné téma. Myslím, že snad každý z nás chtěl alespoň jednou cestovat časem. To může být z různých důvodů. Já nejčastěji proto: že jsem udělala nějakou velkou chybu a chtěla bych jí napravit.
že jsem odevzdala písemku a až potom si vzpomněla na to, co jsem tam nenapsala.
Ano. Moje důvody jsou naprosto směšné, jenže si představte, že klukovi, který se vám líbí napíšete něco naprosto hnusnýho a on se s váma moc nebaví. To by chtěl asi každý napravit. Většina dospělých by asi chtěla víc času, aby všechno zvládali. No nevim, nevim. Pokud by to fungovalo jako ten obraceč času v Harry Potterovi, tak proč ne.
Určitě jste si všichni všimli, že se cestování v čase často objevuje v příbězích. Cestují do minulosti za dinosaury, za dávnými předky, hledat poklady a odpovědi. Nejčastěji se pro to používájí hodiny. Normální ručičkové, ale v jednom filmu jsem viděla i přesípací.
Já osobně si myslím, že cestváním v čase si nijak nepomůžem. I kdybychom vrátili čas a napravili chybu, tak se ta chyba stane někdy jindy. No a kdo z vás by chtěl stejnou chybu prožívat dvakrát, že? Neříkám, že bych častkrát nechtěla vrátit čas nebo se podívat, jak na danou situaci lidi zapůsobí, ale kde bychom vzali ty zkušenosti? Pro ostatní bychom vypadali, jako dokonalí a oni by se pak mohli bát. Nakonec bychom skončili naprosto opuštění, samotní, samotinký a ztracený v temnotě dokonalosti. To je ale samozřejmě jenom můj názor a nikomu ho nevnucuju. A jaký je váš názor na cestování časem? Kladný nebo záporný?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama